AUGUST DIEHL FANFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AUGUST DIEHL FANFORUM


 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  
Cinema Bizarre a Espanya

Ciutat: BARCELONA

Dia: 31 OCUTBRE

LLoc: RAZZMATAZZ 2

Latest topics
» Despedida per part del foro CINEMA BIZARRE Catalunya!
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty25/1/2010, 11:55 am by Sara

» Fotos de Romeo...
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty24/1/2010, 1:10 pm by annabizarre

» WEBS OFICIALS de STRIFY!
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty24/1/2010, 1:04 pm by annabizarre

» Post oficial fotos STRIFY (2)
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty24/1/2010, 9:43 am by Lourdes_cb

» Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty23/1/2010, 1:08 pm by annabizarre

» Single "My obsession" al gel!!
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty23/1/2010, 12:04 pm by annabizarre

» Post oficial FOTOS GRUP (2)
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty23/1/2010, 11:48 am by annabizarre

» Post oficial fotos YU (2)
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty23/1/2010, 11:42 am by annabizarre

» Post oficial fotos SHIN (2)
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty23/1/2010, 11:34 am by annabizarre

» See you soon Cinema Bizarre :'(
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty23/1/2010, 9:11 am by annabizarre

» "My obsession" 2N SINGLE!
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty1/12/2009, 3:35 pm by annabizarre

» Kiro ens mostra la seva parella!!!!!
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty15/11/2009, 11:40 am by Sara

» Concert a BARCELONA ( Razmatazz)
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty11/11/2009, 7:21 pm by annabizarre

» Videos oficials (2)
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty9/11/2009, 6:26 pm by annabizarre

» Post oficial fotos Grup
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty2/10/2009, 3:14 pm by Lourdes_cb

» Concerts 2009 (2)
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty24/9/2009, 2:24 pm by Lourdes_cb

» Actuació a la gala "Dome"
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty9/9/2009, 6:28 am by annabizarre

» Post oficial fotos SHIN (1)
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty1/9/2009, 4:04 pm by Lourdes_cb

» Toyz: A LA VENTA!!!!!!!!!
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty1/9/2009, 3:43 pm by Lourdes_cb

» Hola a tots/es ^^
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty1/9/2009, 3:40 pm by Lourdes_cb

Visites
contador de visitas
Seguiment de CB!

Blog España

Blog Dinamarca

Blog Txecoslovaquia

Blog Regne Unit

Blog oficial STRIFY

Twitter Oficial KIRO

Twitter Oficial YU

 


 

 Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)

Go down 
+3
nina_rem
simonetta
annabizarre
7 posters
Go to page : Previous  1, 2

Aniràs al concert?
Si, en tinc moltes ganes
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Vote_lcap50%Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Vote_rcap
 50% [ 2 ]
No, si no els vec no em moriré
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Vote_lcap0%Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
No, perquè sòc menor de 16
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Vote_lcap50%Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Encara m'ho estic pensant.
Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Vote_lcap0%Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 4
 
Poll closed

AuthorMessage
nuriiiaa_cinemabizarre
Nou Bizarre



Nombre de missatges : 43
Age : 30
Registration date : 2008-11-07

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty3/10/2009, 3:42 pm

enserio faran una firma de discos???????????'
fliiiiiiiiiipaaa!! wow qe fort :'( els tindrem a mix metre de nusatres!!!!
brutal brutal! Razz Very Happy

lourdes_cb, jo si qe ho intentare, no hi perdo res, nomes qe em tirin un moc els seguratas i perdre 20 euros... pro esqe si no u intentu mestare maleint durant bastant tems xd
Back to top Go down
Lourdes_cb
Angel Bizarre
Lourdes_cb


Nombre de missatges : 97
Age : 29
Ubicació : Girona
Registration date : 2009-08-15

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty3/10/2009, 4:34 pm

ja! jo tampoc em podia creure lu de la firma Wink
Dons jo no sé si intentar-ho perque em toca pagar a mi la mb entrada i la dels meus pares.. :S I com no em deixin passar...
A més el dijous vaig anar al concert de Green Day i ja em vaig gastar la pasta :S
Back to top Go down
nuriiiaa_cinemabizarre
Nou Bizarre



Nombre de missatges : 43
Age : 30
Registration date : 2008-11-07

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty4/10/2009, 11:52 am

vas anar al concert de green day?:O io tambe!Razz va ser una passada Razz numes qe el dels cb sigi la mitat de flipant ia mulara moltisim! Smile
Back to top Go down
Lourdes_cb
Angel Bizarre
Lourdes_cb


Nombre de missatges : 97
Age : 29
Ubicació : Girona
Registration date : 2009-08-15

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty4/10/2009, 12:28 pm

jajaja!! Oi taaan! Smile
On estaves? A grades o pista?
vas fer moltees fotos?? Si les tens penjades a algun lloc digues a on que en vui veureee Wink LeS mbes es veuen casi totes borroses :S
Back to top Go down
nuriiiaa_cinemabizarre
Nou Bizarre



Nombre de missatges : 43
Age : 30
Registration date : 2008-11-07

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty8/10/2009, 1:38 pm

sii tink tot el concert grabat! jajaj pro es veu fatal pq va se am el mobil, i les fotos.. (N) xd io estava a grada Razz
Back to top Go down
Lourdes_cb
Angel Bizarre
Lourdes_cb


Nombre de missatges : 97
Age : 29
Ubicació : Girona
Registration date : 2009-08-15

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty8/10/2009, 1:46 pm

TOOOOOOT el concert! *-*
ualaaa tiaaa jajaja!! el tens penjat al youtube, facebook o alguun lloc?? ncara q es vegi malamen, es igual!! Wink
a quina part de grada estaves? jo estava a les grades del costat dret de l'escenari a 1era fila ^^ (eren unes que no havien venut i que ens van deixar passar a molts dels que estavem més lluny, en realitat hauria daver estat a la fila 25 xD)
Back to top Go down
nuriiiaa_cinemabizarre
Nou Bizarre



Nombre de missatges : 43
Age : 30
Registration date : 2008-11-07

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty9/10/2009, 8:14 am

sioooooome! vaya morru! jjajaja pues io estava al sector 119 fila 19 u.u' pro buenu, encara es veia prou be xd
a mi tutom mavia dit qe les entrades estaven esgotades i casi no estava ni mig ple el palau st jordi! el foso estava numes la mitat ple
Back to top Go down
Lourdes_cb
Angel Bizarre
Lourdes_cb


Nombre de missatges : 97
Age : 29
Ubicació : Girona
Registration date : 2009-08-15

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty9/10/2009, 9:45 am

dons si! jajaja xD van venir uns tios de seguretat i van di que si voliem avançar de seients i como no tots vam anar cap a davant xD
A mi tmbé m'havien dit que estava tot esgotat però si que el foso stava mig buit :S i ja et dic que les grades just al costat costat dret de l'escenari no les havien ni venut pq es pensaven que am l'escenari kedaria tapat i no es veuria bé, però es veia de conya!
Estava just a sobre de l'infermeria, i es veia tot de gent x allà mig desmaiada :S!
Jo tampoc em podia creure que ens haguessin deixat pusa a 1era fila, ja veia com a mig concert ens tiraven a fora x canviarnos de lloc, però noo! xD
Back to top Go down
annabizarre
Forever Bizarre
annabizarre


Nombre de missatges : 1105
Age : 37
Registration date : 2008-09-05

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty23/10/2009, 7:19 pm

Acabo de trobar la següent informació....segurament que ja ho sabreu...però ho fico per si a cas d'acord???

FIRMA DE DISCOS

Sevilla: 29 d'Octubre en el FNAC de Sevilla (Avda. de la Constitución, Cool de 18:00 a 19:00.

Madrid: 30 de Octubre en el FNAC Parquesur (Avd. Gran Bretaña s/n, Leganés) de 17:00 a 18:30

Barcelona: 31 de Octubre en el FNAC del Triangle (Plaça Catalunya, 4) a las 19:00

Segons informa el blog CB SPAIN, al concert de Barcelona no hi poden entrar les fans que menors de 16 anys....KINA PUTADA... em sap molt greu noies Sad

Algú té informació actualizada sobre això de l'edat??? Si es aixi que ho posi, gràcies!!!!
Back to top Go down
annabizarre
Forever Bizarre
annabizarre


Nombre de missatges : 1105
Age : 37
Registration date : 2008-09-05

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty23/1/2010, 1:08 pm

He trobat una cartell anunciat aquests concerts que van fer... no crec que fos original ni oficial.. algú el deuria de fer.. pero l'important es que tenim el cartell!!! Smile

Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 CaRTELCINEMABIZARREENESPAC391A
Back to top Go down
Sponsored content





Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)   Cinema Bizarre a BARCELONA  (actualitzat) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Cinema Bizarre a BARCELONA (actualitzat)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» See you soon Cinema Bizarre :'(
» El productor de cinema bizarre!!!!
» Cinema Bizarre + fans
» Bravo & Cinema Bizarre: Red Square

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
AUGUST DIEHL FANFORUM  :: NOTICIES CINEMA BIZARRE :: General-
Jump to: